Heb jij een project of verhaal dat je wil delen met de eTwinning-community? Vul dan het formulier voor projecten of dat voor verhalen in en we nemen snel contact met je op.

Projecten delen?

Heb je een eTwinning-project dat wij mogen promoten via de website en sociale media zodat collega’s van dit projectidee gebruik kunnen maken om zelf een project op te starten? Tof, boeiend, origineel, succesvol, of net heel eenvoudig en praktisch om mee te beginnen? Wij willen ook graag projecten delen die je met je kleuters of leerlingen uit het buitengewoon onderwijs hebt uitgevoerd. Ben je een project gestart in de lerarenopleiding of heb je een project gebaseerd op een praktijkvak in het beroepsonderwijs? Alle ideeën zijn welkom!

Verhalen delen?

Mogen wij jouw eTwinning-verhaal of dat van je leerlingen vertellen via de website en sociale media? Je ervaringen van seminaries, workshops of webinars delen, je enthousiasme als ambassadeur delen, hoe je eTwinner en/of eTwinning-ambassadeur geworden bent… Heb je een eTwinning-award gewonnen, een Europees kwaliteitslabel of Europese prijs? Is eTwinning bij jou op school opgenomen als (onderdeel van) een vak in het lesrooster? Hoe werk je met kleuters, leerlingen in het buitengewoon onderwijs, leraren-in-opleiding aan eTwinning-projecten?

Jouw leerlingen aan het woord!

We laten ook graag je leerlingen aan het woord. Willen zij graag eens hun verhaal vertellen aan het eTwinning-team? Hoe beleven zij het werken met klassen elders in Europa? Wat zijn volgens hen de voordelen? Misschien heb je een leerling die lid is van onze Junior Academy? Ook hen laten we uiteraard graag hun zegje doen!

Waar wordt jouw project of verhaal geplaatst?

We delen jouw project of verhaal via onze social media en op onze website.

  • Lees de verhalen van andere eTwinners hier. eTwinning-projecten die al gedeeld werden, vind je hier.
  • Vanaf maart 2025 wille we graag elke maand een project in de kijker zetten!

Wij nemen met jou contact op als we jouw project of verhaal op de website en via onze sociale media-kanalen verspreiden zodat je het zelf ook kan delen op jouw school en op jouw kanalen.

Gebruik de forms om basisinformatie te delen. Beeldmateriaal, je verhaal in een (word) document en/of extra informatie om te gebruiken voor publicatie op onze website en sociale media, kan je mailen naar marianne.gees@epos-vlaanderen.be.